Úvodní stránka Úvodní stránka    mapa stránek Mapa stránek   Tisk aktuální stránky Tisk
  Dnes je 17.8.2018,

Vyhovuje vám provozní doba?

ano (52%)

ano

ne (21%)

ne

chci změnu (27%)

chci změnu
Celkový počet hlasů: 3481

POSILOVNA / FITNESS

Posilovna pro ženy i může tedy pro širokou veřejnost. Naše posilovna je středně velká s příjemnou atmosférou v příjemném prostředí. Přijďte, vyzkoušejte a udělejte si názor samy.

Posilovna je vybavena, pro cvičení všech svalových partií, stroji firmy STANMARK. Začít cvičit v posilovně můžete přeci v každém věku a pokud jste začátečník na posilovacích strojích Vás provede zkušený lektor.

V posilovně Realgym najdete i armwrestlig na přetahování v páce, solárium pro dokonalé opálení a velice kvalitní fitness produkty od Sanasu, Aminostaru a dalších, fitness (sportovního) oblečení na posilování od Bizon Gym.

 

Posilování je cvičení zaměřené na růst svalů. Na posilování se lze dívat z více pohledů. První je pohled kulturistický, v němž jsou zahrnuty veškeré činnosti s posilováním související - strava, odpočinek a trénink. Další pohled je, že posilování může být cílená fyzická lidská činnost, na jejímž konci nestojí jen fyzické zlepšení těla, ale i ducha.

Posilování může být zaměřeno různě (zdravotně, růstově a pro dobro duše).

Zdravotní posilování znamená provádět jednoduché a lehké techniky, a to nejen s činkami. Využívá se třeba vlastní váha těla - kliky nebo přítahy na hrazdě. Výsledkem je pak zvýšení kondičky a celkového zdravotního stavu.

Fitness Litomyšl